SANAYİ BİNALARI

Sanayi binalarında öncelik güvenliktir. Bina tasarımında, hızlı kurulum yapılabilecek ve uygun maliyetli malzemelerin de kullanılması gerekir. Knauf, sunduğu çeşitli uygulama seçenekleriyle sanayi binalarının uygulamalarında tüm bunları ve çok daha fazlasını sunar.

Bu sistem, sadece kurulumu kolay, basit ve emniyetli bir sistem olmakla kalmayıp aynı zamanda uzun süre boyunca zor şartlara karşı dayanıklılık gösterebilir.

AQUAPANEL® Dış Cephe Duvarı ve Islak Hacim Çözümleri, kimyasal maddelerle düzenli olarak temizlenen profesyonel mutfaklar veya ameliyathaneler gibi alanlarda bile şişme yapmaz, şeklini korur. AQUAPANEL® Duvar Sistemi %100 suya dayanıklıdır ve güvenlik veya kaliteden ödün vermeden tasarımda yenilikçi bir bakış açısına olanak tanır.

more-space

Hız ve Kalite Bir Arada

Sanayi binalarında, mesleki faaliyetin bir an önce başlayabilmesi için inşa sürecinin hızlı olması gerekir. AQUAPANEL® Dış Cephe Duvarı, geleneksel sistemlerden %27'ye varan oranlarda daha hızlı inşa edilebilir. Geleneksel malzemeler tasarım açısından esnek değildir ve AQUAPANEL® Duvar Çözümleri’nin sunduğu çeşitliliği sunmazlar.

Geleneksel malzemelerle karşılaştırıldığında, AQUAPANEL® Dış Cephe Duvarları'nın avantajları şunları içerir: binanın dış cephesini daha hızlı kapatması; ve sevkiyatı ve malzemelerin şantiye alanında taşınmasını kolaylaştıran daha hafif bir malzeme olması. 

Bu avantajlarla birlikte her türlü sanayi, kamu, ticari binaların ve konutların uygulamalarında daha hızlı yatırım getirisi sağlar.

Esinlenmek için Sanayi Binaları’na yönelik referanslarımıza bakın.

İLETİŞİM

Size en yakın Knauf ekibi

KNAUF A.Ş.
Üniversiteler Mah. 1598. Cad. No:16 TR-06800 Bilkent – Çankaya / ANKARA
Tel.: +90 312 297 01 00
Fax: +90 312 266 45 06
E-posta: info@knauf.com.tr