DAHA YÜKSEK VE DAHA HIZLI YATIRIM GETİRİSİ

AQUAPANEL® Duvar Sistemleri, geleneksel sistemlerden daha düşük yatırım maliyeti sağlaması sayesinde, bina yatırımcılarına ve sahiplerine, her aşamada birçok avantaj ve iskele kurulumunda daha kısa süreler sunar. 

Geleneksel yapı malzemelerinden daha ince duvarlar sunan bir duvar sistemini uygulama seçeneği, kaplanan yer ve kullanım açısından önemli bir etki yaratılmasına katkıda bulunur.

AQUAPANEL® Dış Cephe Duvarı, %8'e varan oranlarda daha fazla kiralanabilir veya satılabilir alanlar ile her mekana yer kazanımı ve ilgi çekici tasarımlar oluşturma olanağı sağlar.

more-space

AQUAPANEL® Dış Cephe Duvarları, yüksek performansı ve enerji verimliliğiyle bina sahiplerine önemli avantajlar sunar. Duvarlar çok ince olacağından, daha fazla alan elde etmenin yanında geleneksel sistemler kadar kalınlaştırmak zorunda kalmadan ek yalıtım malzemeleri kullanılabilir.

Tüm bunlar daha düşük bir yatırım maliyeti, daha hızlı yatırım getirisi ve sürdürülebilirlik açısından daha iyi bir performansa katkıda bulunan unsurlardır.

Ayrıca bakınız:

İLETİŞİM

Size en yakın Knauf ekibi

KNAUF A.Ş.
Üniversiteler Mah. 1598. Cad. No:16 TR-06800 Bilkent – Çankaya / ANKARA
Tel.: +90 312 297 01 00
Fax: +90 312 266 45 06
E-posta: info@knauf.com.tr