ÖZGÜRLÜK VE YENİLİKÇİLİK

Mimarlar, komple Knauf Duvar Sistemi ile geleneksel yöntemleri bir tarafa bırakabilir ve risk almaksızın bu yenilikçi bakış açısının avantajlarından faydalanabilirler.

Hangi tasarım için uygulandığı farketmeksizin, AQUAPANEL® Duvar Çözümleri, oluşan tüm beklentileri, çok yönlü ve güvenilir olması sayesinde, fazlasıyla karşılar.

Tasarım özgürlüğüne ilişkin sınırsız bir potansiyelin mevcut olması, mimarlara esinlenebilecekleri yeterli alanı sağlar. Geleneksel sistemlerin yerine kullanılan AQUAPANEL® Dış Cephe Duvarı, iç cephe alanında %8'e varan oranlarda yer kazanımı sağlayabilir. Bu avantaj, test edilmiş ve onaylanmış bir kalite ile güven sağlarken, hiç kuşkusuz sunduğu yüksek performans ile desteklenir.

AQUAPANEL Teknolojisi, 1 metre yarıçapına kadar bükülebilen plakalarla eğrisel iç cephe ve dış cephe uygulamalarına imkan tanıyor.

Sınırsız Yaratıcılık

Geleneksel malzemelerden çok daha fazla işlevselliğe ve çeşitliliğe sahip AQUAPANEL® Teknolojisi sayesinde yeni tasarım seçenekleri ortaya çıkar. Geleneksel malzemelerden daha hafif ve ince olması, derzsiz sundurmalar, eğrisel iç cephe ve dış cephe duvarları oluşturabilme imkanı sağlar. 

Bu denli hafif ve ince bir malzeme, mevcut yapılara, diğer malzemelerle pek de mümkün olmayan ilave bölümlerin, katların oluşturulmasına da olanak sağlar. 

Ayrıca bakınız:

İLETİŞİM

Size en yakın Knauf ekibi

KNAUF A.Ş.
Üniversiteler Mah. 1598. Cad. No:16 TR-06800 Bilkent – Çankaya / ANKARA
Tel.: +90 312 297 01 00
Fax: +90 312 266 45 06
E-posta: info@knauf.com.tr