HİZMET VE DESTEK

Knauf Destek Birimi, Knauf Çözümleri’nin herhangi bir projenin başlangıcından bitişine kadar yüksek beklentilerin karşılanmasını sağlar.

Knauf danışmanları, projelerin başlangıcında müşterilere, AQUAPANEL® Dış Cephe Duvarı ve Islak Hacim Çözümleri'nin sunduğu tüm avantajlardan faydalanmaları için yardımcı olur.

Teknik ekibimiz sistem tasarımı, ürün seçimi ve şartname konularında ihtiyacınız olan yardımı sağlar.

Projenin gelişim sürecinde, ekibimiz, maliyetlerin hangi noktalarda düşürülebileceğini ve olası risklerin ne şekilde hafifletilebileceğini belirterek mümkün olan en iyi sistem önerisini oluşturmakta yardımcı olabilir.

Knauf, örnek sistem çalışmaları ve şantiye alanında danışmanlık yoluyla binaların her oluşum aşamasında potansiyel risk oluşumunu ortadan kaldırmaya çalışır.

Sürekli eğitim gören nitelikli teknik ekibimiz mimar, müteahhit, planlamacı ve mülk sahiplerine, tüm sorularını gecikmeden yanıtlayarak destek verir. Örneğin, konunun uzmanı bir proje yöneticisi ve teknik temsilcisinin sorunlarını hızla çözümlemenin yanında, teknik konularda tereddüt edilen konuları doğrulamak adına şantiyede de destek verilebilir.

Ayrıca bakınız:

İLETİŞİM

Size en yakın Knauf ekibi

KNAUF A.Ş.
Üniversiteler Mah. 1598. Cad. No:16 TR-06800 Bilkent – Çankaya / ANKARA
Tel.: +90 312 297 01 00
Fax: +90 312 266 45 06
E-posta: info@knauf.com.tr