DAHA GÜÇLÜ, DAHA HAFİF VE DAHA İNCE KONSTRÜKSİYON

AQUAPANEL® Teknolojisi’ne sahip Knauf Dış Cephe Duvarı ve Islak Hacim Çözümleri, planlamacılara birçok avantaj sunar. Daha hafif bir malzeme olması nedeniyle, üretim sürecinin her aşaması daha kolay hale gelir ve bu malzemelerin şantiyede taşınması geleneksel yapı malzemelerinin taşınmasından daha az çaba gerektirir. Böylece sevkiyat ve taşıma süreçleri yorucu olmaktan çıkar.

lighter-slimmer

Aynı zamanda sağlam bir yapı malzemesidir, bu nedenle geleceğe yönelik planlama yapmak da kolaylaşır. AQUAPANEL® Teknolojisi’ne sahip Knauf Islak Hacim Çözümleri %100 suya dayanıklıdır; böylece iç cephede aşırı neme maruz kalınması veya dış cephede zor hava şartları ile karşı karşıya kalınması, duvarların parçalanmasına ya da çatlamasına neden olmaz.

Birinci Sınıf Servis ve Planlama Desteği

Planlamacılar, AQUAPANEL® Dış Cephe Duvarı ve Islak Hacim Çözümleri'nin tek bir firma tarafından komple bir çözüm olarak tedarik edilebilmesinden faydalanırlar.  Bu, planlamacıya tüm duvar sistemi için sadece bir tedarikçiyle iletişim içinde olma olanağı sunar ve sadece bir uzmanlık gerektirir: kuru yapı sistemleri.

Knauf’un tüm dünyada bilinen yüksek kalite anlayışına sahip müşteri hizmetleri ve desteği, her projede Knauf Sistemleri’nin tüm avantajlarından en üst düzeyde faydalanılmasını temin eder.

Ayrıca bakınız:

İLETİŞİM

Size en yakın Knauf ekibi

KNAUF A.Ş.
Üniversiteler Mah. 1598. Cad. No:16 TR-06800 Bilkent – Çankaya / ANKARA
Tel.: +90 312 297 01 00
Fax: +90 312 266 45 06
E-posta: info@knauf.com.tr