HAKKINDA

AQUAPANEL® Teknolojisi’ne sahip Knauf Dış Cephe Duvarı ve Islak Hacim Çözümleri, eşsiz bir kullanım kolaylığı sunar ve tek bir noktadan komple bir duvar sisteminin tedariğini mümkün kılar.

tear-down-walls

Temel Avantajlar:

  • Geleneksel malzemelerden daha hafif bir malzeme, yenilikçi tasarımlara daha fazla özgürlük ve daha kolay kurulum imkanı sağlar.
  • %27 daha hızlı kurulum süresi ile, AQUAPANEL® Duvar Sistemleri’yle inşa edilmiş bir bina daha erken kiralanabilir ve böylece geleneksel sistemlerle oluşturulan inşaata kıyasla maddi olarak tasarruf sağlanabilir.
  • AQUAPANEL® Teknolojisi’ne sahip Knauf Dış Cephe Duvarı ve Islak Hacim Çözümleri, tek bir tedarikçiden temin edilebilen komple bir sistemdir. Konstrüksiyonun tüm katmanlarını tek bir noktadan sipariş etmek, inşaatın planlama aşamasını kolaylaştırır ve birlikte uyumlu kullanılabilecek şekilde geliştirilen ürünler ile inşa süreci kolaylaşır.
  • Geleneksel sistemlere kıyasla AQUAPANEL® Dış Cephe Duvar Sistemi %8'e varan oranlarda daha fazla kullanılabilir alan sağlayabilen bir sistemdir.

Duvar, zemin ve tavan çözümlerimiz, daha ince olmalarına rağmen geleneksel sistemlerle kıyaslanabilir bir yalıtım performansı ve enerji verimliliği sunar. Katmanlar, binanın enerji kullanımını kontrol etmek ve sürdürülebilirliğini sağlamak amacıyla geniş bir yelpazede, sistemlere göre özelleştirilebilen, yalıtım seçenekleri sunar.

sustainability

AQUAPANEL® Teknolojisi ile Knauf Profilleri, Alçıpan® çeşitleri, yüzey sonlama ürünleri ve diğer tüm aksesuarları Knauf'ta mevcuttur; tüm kuru yapı sistemini tek bir noktadan sağlamak tasarımı ve sevkiyat sürecini de kolaylaştırır. Bu sistem ihtiyacınız olan tüm bir çözümü sizlere sunar. 

AQUAPANEL® Dış Cephe Duvarı, AQUAPANEL® Islak Hacim Çözümleri , AQUAPANEL® Zemin Çözümleri ve AQUAPANEL® Tavan Çözümleri 'nin avantajları:

İLETİŞİM

Size en yakın Knauf ekibi

KNAUF A.Ş.
Üniversiteler Mah. 1598. Cad. No:16 TR-06800 Bilkent – Çankaya / ANKARA
Tel.: +90 312 297 01 00
Fax: +90 312 266 45 06
E-posta: info@knauf.com.tr